Elektroinštalácie, revízie a stavebné úpravy

História firmy

Flash mont s.r.o.
Firma bola založená v roku 2013 so šesťročnými skúsenostiami v praxi. Hoci sme len relatívne mladá firma, od tejto doby neustále napredujeme. Získavame nové skúsenosti, vďaka čomu môžeme neustále zvyšovať kvalitu poskytovaných služieb a upevňovať dôveru našich zákazníkov. Zanechávame za sebou spokojných zákazníkov, dôkazom čoho sú ich pozitívne referencie.

image
Výhoda spolupráce

LOKALITA PÔSOBENIA

FLASH MONT – Sme blízko Vás.
Služby poskytujeme v blízkom okolí ako aj v samom centre mesta Košice. Po prvom kontakte sa osobne stretneme ohľadne odprezentovania vašej predstavy a dohodnutia všetkých náležitostí potrebných k začatiu realizácie. Na základe požiadaviek vypracujeme predbežný odhad nákladov, postup a termíny jednotlivých prác. V prípade komplexného riešenia stavby či rekonštrukcie objektu, dohodneme vopred všetky dodávateľské firmy, ktorých súčinnosť s našimi poskytovanými službami vybavíme za Vás.

image

KOMPLEXNOSŤ

Naša práca je zárukou funkčného a komfortného bývania najvyššieho štandardu. Všetky bežné starosti sa razom stanú ľahko uskutočniteľnými a vďaka komplexnému prístupu sa zmenia na príjemné riešenia.